Gomene, Matsumoto

11. prosince 2010 v 9:14 | Perla |  Bleach
Pairing:
v náznacích Matsumoto Rangiku/Ichimaru Gin


Temným večerním Seireitei se nesly zvuky oslav. Slavilo se, protože desátá divize dostala nového kapitána. Byl poněkud mladý a jevil se všem chladně, ale již od počátku bylo znát, že má srdce na pravém místě. Ponechal stávající zástupkyni v její funkci a nepovažoval za nutné cokoli měnit. Matsumoto, jeho zástupkyně, však momentálně nevykazovala známky dobrého chování, popíjela saké a už na ní bylo znát, že má trochu špičku. Raději se rozhodl jí nic neříkat, ale zůstal stát v její blízkosti.
"Taichou," zakřičela náhle a hlasitě, až sebou trhnul. Věděl však, že nevolá na něj, ale přesto přišel blíž. Netušil, komu z kapitánů to oslovení patřilo, ale zjistil to po chvilce, když k nim přišel muž se stříbřitými vlasy.
"Nechcete se napít se mnou?" dodala směrem k němu. Kapitán třetí divize, Ichimaru Gin, se jen pousmál a zarazil námitky kapitána desáté divize, který se chtěl omluvit.
"Není třeba se omlouvat. Jsem zvyklý. Není to poprvé," řekl a přisedl si k podnapilé zástupkyni.
Opřela se mu hlavou o hruď a on ji k sobě přitiskl. Kapitán desáté divize odešel zanechávaje svou zástupkyni, Matsumoto Rangiku, v péči kapitána třetí divize, kterému však z jeho rtů stále nezmizel ten podivuhodný zlověstný úsměv. Mladá žena se k němu ještě více přitiskla, a když se zvedl, aby odešel, z úst jí tiše splynulo jeho jméno.
"Gine," zašeptala ze spánku. Přes jeho rty přelétl letmý jemný úsměv.
"Prospi se a odpočiň si, Rangiku. Vypila jsi toho mnoho. Omlouvám se ti," řekl tiše a sklonil se, načež jí vtiskl polibek na čelo.
"Gomene, Rangiku," dodal nakonec a odešel nechávaje ji spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama