Heart of flames

16. října 2010 v 14:05 | Perla |  Bleach
Pairing: v náznacích Kira Izuru/Kurotsuchi Nemu

Uvědomuješ si, jak se cítím? Vím, že se chovám dětinsky a porušuji nepsaný zákon, ale… Záleží mi na tobě. Možná více než by mělo. Jsi více-kapitánka, stejně jako já, a i přesto se od těch citů nezvládnu oprostit. Co mám dělat, Kurotsuchi? Lapila jsi mé srdce a máš ho ve svém držení. Tak mi řekni, jak se mám osvobodit. Ty toho o mně víš málo, stejně jako já o tobě.
Jsi Kurotsuchi Nemu, dcera kapitána dvanácté divize, Kurotsuchi Mayuriho, jak bych tě mohl žádat o opětování svých citů? Jak bych mohl - zrovna já?
Dříve více-kapitán třetí divize a zástupce kapitána, nynější vedoucí třetí divize, Izuru Kira. Když naši třetí divizi zradil její kapitán, Ichimaru Gin, tak já… Připadám si jako zbabělec, že jsem tomu nedokázal zabránit… Vlastně já jsem zbabělec, jenže… pokaždé, když vidím tvůj prosící a tolik doufající pohled, když ti kapitán dvanácté divize spílá do hlupaček, kypí ve mně vztek. Chtěl bych ti pomoci, ale tvůj pohled mě zarazí. Je v něm tolik bolesti a doufání, že tě chci utěšovat, jenže se neodhodlám, ze strachu. Jsem opravdu zbabělec. Nedokážu ti říct, jak moc mi na tobě záleží a že tě miluju, jen proto, že se bojím tvého odmítnutí a hněvu dvanácté divize. Opravdu je to však strach z divize nebo jen z tvého otce, kapitána Kurotsuchi Mayuriho?
U mě však budeš mít vždycky místo v mém srdci. Nejen jako více-kapitánka dvanácté divize a dcera kapitána Kurotsuchi Mayuriho, ale především jako člověk, Nemu. Jsem opravdu tak moc zamilovaný a poblázněný, že uvažuji spíše jako člověk než jako shinigami? Myslím, že ano, a nikdo, vůbec nikdo mi to nemůže vytýkat. Nemůžete mi vyčítat, že já, více-kapitán třetí divize, Izuru Kira, jsem se zamiloval do dcery kapitána Mayuriho, Nemu Kurotsuchi, a nehodlám se své lásky vzdát a budu o ni bojovat.
Nezměníte mé rozhodnutí a ani kapitán Kurotsuchi mě nezastaví, když budu bojovat za svou lásku, za ženu, které patří mé srdce natolik, že pro ni obětuji, stejně jako pro svou divizi a celé Společenstvo duší, svůj život. Jsem šťastný, kdykoli tě vidím, jenže nikdo nemusí vědět, jak moc mi na tobě záleží.
Mohu jen litovat, že se nikdy neodhodlám říct ti pravdu, Kurotsuchi Nemu.
Navždy však budeš mít místo v mém srdci, a kdykoliv tu pro tebe budu, i kdybys ztratila všechnu naději, vždy budu stát po tvém boku a dávat ti víru v lepší budoucnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama